zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Kropka nad i każdego makijażu

Kropka nad i każdego makijażu

maj 25, 2017

Mineral Terracotta Powder to puder zapewniający aksamitne, a zarazem naturalne wykończenie każdego makijażu. Produkt ten zawiera w swym składzie wysokiej jakości kompleks minerałów, wśród których wyróżnić można między innymi tlenek cynku, krzemionkę, magnez, mikę czy kaolin. Wyjątkowo połączenie tych minerałów nadaje skórze rozświetlony, a przez to młodzieńczy wygląd. Składniki aktywne znajdujące się w pudrze Mineral Terracotta tworzą barierę ochronną pomiędzy skórą a wszelkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Aby osiągnąć naturalny efekt przy użyciu tego produktu zalecane jest użycie pędzla. Wykorzystanie gąbeczki natomiast pozwoli osiągnąć bardziej kryjący, a jednocześnie długotrwały efekt.

Puder jako bronzer czyli mineral terracotta powder 04

Puder mineralny Mineral Terracotta Powder dostępny jest w czterech odcieniach naturalnych oraz dwóch odcieniach brązy. Odcień 04, czyli Golden Rose może być także z powodzeniem stosowany jako bronzer. Skóra nabiera dzięki niemu naturalnego upragnionego koloru oraz blasku. Produkt nie zostawia na twarzy smug i plam, idealnie sprawdzi się także w przypadku cery dojrzałej.