zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Regulamin zabawy fantowej

Regulamin zabawy fantowej

wrz 10, 2018

Każda impreza rządzi się swoimi regułami. Każdą imprezę organizuje się na wzór jakiegoś regulaminu. Tylko dzięki temu jej organizacja przebiega pomyślnie i bezproblemowo. Dlatego jeśli ma się do zorganizowania jakąś zabawę na szeroką skalę, na przykład zabawę szkolną, warto wtedy wspomóc się wzorami regulaminów tego typu imprez.

Zabawa andrzejkowa i nie tylko

Najczęściej to właśnie szkoły, organizują różnego rodzaju imprezy. Na każdej imprezie, na przykład na zabawie andrzejkowym, można zorganizować loterię fantową. To zabawa, w którą każdy się lubi bawić, niezależnie od wieku. Aby jednak poznać loteria fantowa zasady, warto zerknąć do Internetu, bo tam znajdzie się cały regulamin, jak powinna taka loteria fantowa wyglądać i jak ją zorganizować od A do Zet. Zasady nie są skomplikowane, przede wszystkim trzeba znaleźć sponsorów, którzy podarują różne produkty na fanty do loterii fantowej. Mogą to być drobne przedmioty, pieniądze, bony upominkowe i inne rzeczy. Najbardziej wartościowe produkty, będą nagrodą główną w takiej loterii. Potem wystarczy określić kwotę zakupu losów i sprzedać je uczestnikom zabawy.