zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

IELTS – samotnie czy z nauczycielem?

IELTS – samotnie czy z nauczycielem?

lip 21, 2019

Przygotowanie do egzaminu IELTS nie jest prostym zadaniem i wymaga bardzo dużo czasu oraz pracy. Czy da się to zrobić samemu, czy lepiej jest jednak skorzystać z pomocy prywatnego nauczyciela?

IELTS – samotnie czy z nauczycielem?

Oczywiście da się przygotować do testu samotnie, ale z pewnością to zadanie będzie znacznie łatwiejsze, jeśli pomoże nam nauczyciel. Odpowie on na nasze pytania i przygotuje potrzebne materiały. Dzięki jemu pomocy nasza praca będzie nie tylko lepiej zorganizowana, ale też znacznie skuteczniejsza. Nauczyciele mają doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do tego rodzaju egzaminów i będą wiedzieli co zrobić, żeby poszło nam jak najlepiej. Co więcej, wielu z nich prawdopodobnie zdało ten egzamin z przeszłości, więc będą mogli dać nam jakieś rady z własnego doświadczenia. Możemy tutaj zdecydować się na zajęcia w pojedynkę albo w grupach. O ile zwykłe lekcje języka angielskiego są znacznie skuteczniejsze, jeśli chodzimy na nie w większych grupach, o tyle przygotowywanie się do egzaminu IELTS będzie znacznie łatwiejsze, jeśli zdecydujemy się na lekcje jeden na jeden.