zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Dziennik elektroniczny sp 13 – żory dla Was. Czy dzienniki elektroniczne w szkołach to dobre rozwiązanie?

Dziennik elektroniczny sp 13 – żory dla Was. Czy dzienniki elektroniczne w szkołach to dobre rozwiązanie?

wrz 19, 2018

Obecnie jeszcze niemal każdy pamięta tradycyjne dzienniki w szkolne, które były skrupulatnie uzupełniane i strzeżone przez nauczycieli. Jednak warto zaznaczyć, iż odejście od nich zazwyczaj jest postrzegane jako pozytywna zmiana, która ma bardzo dobry wpływ na uczniów, rodziców i nauczycieli.

Żory dla Was

Z takimi opiniami można spotkać się także i w takim mieście jak Żory dla was. Zmiana tradycyjnych dzienników na elektryczne sprawia, że nauczyciele, jeśli się wdrożą w działanie tego sytemu mają nieco ułatwioną pracę, a także wymaga ona poświęcania mniejszej ilości czasu.

dziennik elektroniczny sp 13

Ponadto bardzo ważne jest też to, że jeśli chodzi o dziennik elektroniczny sp 13 to umożliwia on stałą i regularną sytuację w szkole zarówno przez ucznia, jak i jego rodzica. Jest możliwe nawet bez konieczności udawania się do szkoły, czy też bezpośredniego kontaktowania się w takim celu z nauczycielem. To ogromne udogodnienie zwłaszcza dla tych, którzy chcą mieć kontrolę i wiedzę o nauce swojego dziecka, natomiast nie mają czasu na to, aby regularnie uczęszczać do szkoły, aby dowiadywać się ważnych informacji o ocenach.