zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Online, nie tylko rozrywka

Online, nie tylko rozrywka

lip 11, 2017

Nauka języka obcego

Język angielski, to aktualnie najpopularniejszy język używany na całym świecie. Uczymy się go w szkołach, internecie, czy nawet grając w gry komputerowe lub oglądając telewizję. Istnieją specjalne kursy i szkoły, oferujące naukę tego języka. Jednakże co mają zrobić osoby, które nie mają czasu by uczęszczać do takich placówek, lub też nie stać ich na płacenie za takie szkolenia? Czy mają one jakąś inną możliwość nauki?

Jak uczyć się nowych słówek?

W tym przypadku naprzeciw takich potrzeb wychodzi internet, oferujący nauka słówek angielskich online. Dostępne są specjalne (często darmowe) programy zarówno na komputer, ale także na telefon w postaci specjalnych aplikacji, które umożliwiają szkolenie się z języka angielskiego. bardzo często są one wyposażone w specjalne systemy przypominające o ćwiczeniach, podświetlające słówka na ekranie lub wysyłając wiadomość mail z treścią nowego słówka lub krótkiego kursu. Zapewnia to wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy, a przy odrobinie samozaparcia znakomite efekty i możliwość nauczenia się nowego języka w krótkim czasie