zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Prywatny przedszkole czy publiczne? Prywatne przedszkola Kraków

Prywatny przedszkole czy publiczne? Prywatne przedszkola Kraków

sty 20, 2018

Młode matki pod przymusem powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim czy wychowawczym są zmuszone wybrać odpowiednie przedszkole dla swojego malucha. Pierwsze pytanie jakie sobie stawiają to czy ma to być przedszkole publiczne czy prywatne przedszkole. Coraz chętniej i częściej młodzi rodzice wybierają jednak prywatne przedszkola, ponieważ oferują one więcej atrakcji dla dzieci niż przedszkola publiczne.

 

Kraków jest jednym z większym miast w Polsce i oferuje dużą liczbę prywatnych przedszkoli młodym rodzicom. Za cenę jaką zapłacimy w prywatnym przedszkolu mamy gwarancję bardzo smacznej kuchni, (przedszkole prywatne weźmie pod uwagę wskazówki diety dziecka jeżeli taka jest wymagana), wykwalifikowanej kadry pedagogicznej (placówka, która ma możliwość dysponowania większym budżetem niż placówka publiczna na pewno postara się o najbardziej wykalifikowaną kadrę nauczycielską), elastyczności (klient płaci klient wymaga), respektu wymagań ministerstwa (pomimo elastyczności przedszkole musi pozostać w swojej istocie przedszkolem i zachować wszystkie standardy narzucone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej).