zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

O cenie słów kilka

O cenie słów kilka

lut 11, 2018

Rozwój naszej firmy

Posiadasz firmę, lub zamierzasz dopiero otworzyć nową działalność? Jeśli tak warto zastanowić się nad szkoleniami dla swoich pracowników. Możliwość szkoleń to ciekawa opcja, szczególnie dla nowych pracowników, którzy rozważają dopiero podjęcie dla nas pracy. Zapewniają one możliwość rozwoju, która w obecnych czasach jest bardzo ważna. W przypadku już pracujących dla nas osób, szkolenia są sposobem dla poszerzenia ich kompetencji, dzięki czemu będą dla nas wydajniej pracować, lub w przypadku zmian w produkcji, nie trzeba będzie zredukować etatów i zmieniać pracowników, lecz wystarczy ich przeszkolić i dostosować do nowych potrzeb.

Kilka słów o cenie – czy warto?

Poruszając aspekt jakim są szkolenia cena takiej “przyjemności” jest zależna od oferty jaka nas interesuje, jak i od ilości osób biorących w nim udział. Średnio jedno szkolenie, za jedną osobę wynosi około kilkuset złotych i trwa od 1 do 3 dni. W przypadku szkoleń dla firm ceny są już znacznie wyższe i zależne od typu działalności i interesującego nas kursu, a także kilku innych czynników.