zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Książki, które zmieniają spojrzenie na świat: Włącz się do gry Sheryl Sandberg

Książki, które zmieniają spojrzenie na świat: Włącz się do gry Sheryl Sandberg

maj 30, 2017

Książki generalnie rzecz ujmując można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza z nich, to te, które przeczyta się raz, po czym odkłada na półkę i więcej do nich nie wraca. Druga kategoria książek, to te, po przeczytaniu których czytelnik ma ciągły niedosyt zawartych w nich treści i co rusz wraca do nich przy każdej nadarzającej się okazji.

Włącz się do gry Sheryl Sandberg

Warto w swojej prywatnej biblioteczce mieć jak najwięcej publikacji tego drugiego rodzaju, zwłaszcza jeżeli mogą one pomóc w rozwoju osobistym lub też w planowaniu kariery zawodowej. Stosunkowo nową, acz bardzo ciekawą książką na którą z całą pewnością swą uwagę powinny zwrócić przede wszystkim przedstawicielki płci pięknej jest Włącz się do gry Sheryl Sandberg. Autorka publikacji jest kobietą sukcesu – została prezesem dużej korporacji. Na podstawie swoich własnych doświadczeń, a także wyciągając wnioski z otaczającej ją rzeczywistości, Sheryl przedstawia sposób, w jaki kobiety pracujące zawodowo mogą osiągnąć sukces. Rynek pracy, zwłaszcza na wysokich szczeblach jest zdominowany przez lepiej opłacanych mężczyzn. Najwyższa pora na to, by to w końcu zmienić!