zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Dbaj o zarost

Dbaj o zarost

sty 31, 2017

Jeszcze nie tak dawno dbanie o siebie kojarzyło się z czynnością zarezerwowaną do kobiet, której faceci powinni się zwyczajnie… wstydzić. Na szczęście czasy też już bezpowrotnie minęły. Jednym z najpopularniejszych trendów jest obecnie gęsty, męski zarost i panowie są w stanie zrobić naprawdę dużo, aby go zapuścić.

 

W tym celu odwiedzają popularne barber shopy, które oferują kompleksową pielęgnacje i stylizacje, a także wykonują szereg zabiegów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. Jeśli problemem jest nieregularny zarost z pomocą przyjść mogą odpowiednie kosmetyki, najlepiej takie o naturalnym, pozbawionym chemii składzie, oraz regularne zabiegi takie jak szczotkowanie i masaż. Powinno to pozytywnie wpłynąć na porost włosów oraz ich kondycje, co równa się zwiększonej gęstości i bardziej atrakcyjnemu wyglądowi. Oczywiście to, w jakiej kondycji jest nasz zarost ma też odzwierciedlenie w prowadzonym przez nas trybie życia. Jeśli organizmowi brakuje odpowiednich substancji odżywczych, efekty widać wszędzie. Warto też zadbać o zdrową dietę i mądre nawyki, a z pewnością już wkrótce zobaczymy efekty.