zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Dlaczego warto zdać IELTS?

Dlaczego warto zdać IELTS?

sie 12, 2019

Egzamin IELTS jest najpopularniejszym testem sprawdzającym naszą znajomość języka angielskiego. Dlaczego warto do niego podejść i co on nam właściwie daje?

Warto wiedzieć jak dobrze znamy język angielski

Egazamin IELTS pisze się po to, żeby dowiedzieć się jaki jest poziom naszego języka angielskiego. Po ukończeniu testu otrzymujemy dokładne wyniki wraz z omówieniem, dzięki czemu dowiadujemy się nie tylko na jakim poziomie mówimy, ale też co ewentualnie możemy poprawić. Dzięki temu możemy dalej się rozwijać i nie będziemy uczyć się czegoś, co już potrafimy. Takie wyniki można pokazać swojemu nauczycielowi języka, dzięki czemu będzie on wiedział jak opracować program dalszej nauki.

Do szkoły i pracy

Jeśli planujemy uczyć się lub pracować za granicą, bardzo często okaże się, że będziemy musieli jakoś udowodnić swoją znajomość języka angielskiego. Wyniki z takiego egzaminu IELTS będą doskonałym dowodem na to, że płynnie mówimy w języku angielskim. Kiedy pokażemy certyfikat, który otrzymujemy po napisaniu testu, nasz pracodawca nie będzie miał żadnych wątpliwości, że znamy ten język.