zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Gaz dla każdego

Gaz dla każdego

sty 16, 2017

Czym się zajmujemy

Wydawać by się mogło że instalacja gazowa w aucie to nic skomplikowanego. Otóż nie instalacje gazowe to bardzo zaawansowane technicznie urządzenia. Składają się z ze specjalnych zbiorników wysoko ciśnieniowych na gaz, przewodów doprowadzających, urządzeń dozujących i sterujących. Samochody działające na tego typu instalacji muszą również korzystać ze zwykłego paliwa, a to użytkownik zmienia paliwo w trakcie jazdy. Wykonanie takiej instalacji nie jest również bardzo skomplikowane i negatywnie wpływające na samochód.

Co wyróżnia nas na tle innych

Pamiętać należy jednak, że musi być ona wykonana przez specjalistów, ponieważ niefachowe wykonanie może skutkować uszkodzeniem silnika samochodu, uszkodzeniem karoserii a co gorsza może dojść do rozszczelnienia instalacji co może skutkować eksplozją czy innym bardzo niebezpiecznym zdarzeniem groźnym zarówno dla zdrowia jak i życia kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Zajmujemy się wykonywaniem tego typu instalacji od kilkunastu lat. Auto gaz Mikołów to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Zapraszamy.