zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Jak stracić „oponkę” na brzuchu?

Jak stracić „oponkę” na brzuchu?

mar 30, 2017

Otyłość brzuszna jest popularna nie tylko wśród mężczyzn. Panie także zmagają się z tym problemem, a w szczególności, kiedy nadchodzi okres letni. Ani nam się myśli włożyć kostiumu kąpielowego jeśli nie stracimy oponki na brzuchu. Jak to zrobić? Sposobów jest mnóstwo. Od razu należy zaznaczyć, że nie zawsze będzie to wykonywanie tzw. brzuszków. Takie ćwiczenia bardziej dbają o wyrzeźbienie naszych mięśni niżeli utratę tłuszczyku w tym miejscu. Zazwyczaj w takich przypadkach interesujemy się mnóstwem informacji.

 

Wyliczamy sobie indeks BMI i korzystamy z wielu innych tabeli, które mają nam jednocześnie pokazać problem i pozwolić nam z nim walczyć. Przede wszystkim należy znaleźć odpowiednie ćwiczenia, które pomogą nam skutecznie pozbyć się oponki. Jest to ważne, ponieważ ćwiczenia, które znamy dotychczas mogą nie działać tak jakbyśmy tego chcieli. Zauważmy, że w sieci znajdziemy mnóstwo przeróżnych planów treningowych. Mamy ćwiczenia na kondycję, ćwiczenia aerobowe i wiele innych. Każde z nich działa na inne partie naszego ciała i możemy spodziewać się po nich innych efektów. Oczywiście dieta ma w tym przypadku także wielkie znaczenie.