zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Technik informatyk CV

Technik informatyk CV

kwi 4, 2017

Odpowiednia napisane curriculum vitae nie powinno zawierać jedynie córki informacji dotyczących naszego wykształcenia oraz doświadczenia. W przypadku dobrze napisanego CV należy zastosować zasadę, ja będziemy opisywać nasze doświadczenie zgodnie z zasadami chronologicznym, pamiętając jednak o tym, iż na samej górze powinno znaleźć się doświadczenia lub wykształcenia które odbywało się ostatnio.

CV technik informatyk

W przypadku zawodu technika informatyka, wykształcenie zazwyczaj jest nie obszerne niż doświadczenie zawodowe, dlatego właśnie to doświadczenie powinno znaleźć się na pierwszym miejscu. Opisując swoje doświadczenie zawodowe, do każdego miejsca pracy powinniśmy dopisać wszelkie umiejętności które zdobyliśmy na danym stanowisku oraz zadania które należały do wykonywanej naszej pracy.

Aby CV było pełne, warto także napisać krótkie podsumowanie gdzie od piszemy na przykład jakimi językami jesteśmy w stanie się posługiwać, ponieważ w przypadku technika informatyka często jest to bardzo ważne rzecz. W tym miejscu możemy pokrótce opisać naszą osobę i się przedstawić tak aby zachęcić potencjalnego pracodawcę do kontaktu z nami.