zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Biznesowy trener personalny

Biznesowy trener personalny

mar 1, 2018

Czym jest coaching?

Coaching to nowoczesne podejście do trenowania połączonego ze wsparciem mentora, czyli tzw. dawne korepetycje. Jest to proces rozwoju, poprzez metody związane m. in. z psychologią, realizowaniem procesu decyzyjnego, jak i z zaspokajaniem potrzeb. W efekcie dąży to do osiągnięcia założonych celów, przyspieszenia rozwoju, czy też polepszenia efektów działania.

Komu zaufać?

Coach, czyli osoba sprawująca nad nami pieczę, czyli pilnująca naszego postępu i dbająca o nasz rozwój, to z reguły postać o dominującym charakterze, za którym chce się podążać, dzięki czemu łatwiej jest nam osiągnąć założony cel. To całe zjawisko jest bardzo popularne w ogólnie rozumianym biznesie, gdzie rozwój indywidualny ma spore znaczenia dla naszego rozwoju zawodowego, awansu i postrzegania w pracy. Jeśli interesuje nas coaching Śląsk warto skorzystać z ofert licznych firmy dostępnych na Śląskim rynku takich jak np. centrum coachingu Progress, lub Be-Master Coaching i szkolenia. Posiadają one najlepsze opinie wśród klientów, co potwierdza ich duże doświadczenie w tej branży.