zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Palenie szkodzi plakat – dziękuje nie palę. Jak skutecznie promować nie palenie?

Palenie szkodzi plakat – dziękuje nie palę. Jak skutecznie promować nie palenie?

wrz 2, 2018

Palenie papierosów, alkohol, czy inne używki są niestety dość powszechnym problemem nie tylko wśród dorosłych, ale także i również wśród nastolatków. Jest to o tyle poważna sprawa, że w tym wieku korzystanie z takich używek wywiera bardzo negatywny wpływ na rozwój takiej młodej osoby. W takim przypadku ważne jest oczywiście kształtowanie odpowiednich wzorców zarówno w domach rodzinnych, jak i w szkole.

dziękuje nie palę

 

Stąd też nikogo nie dziwią akcje, która mają na celu zachęcanie do tego, aby nie palić takie jak na przykład dziękuje nie palę, które na przykład są popularnymi hasłami na palenie szkodzi plakat.

Warto na każdym kroku podkreślać, że nie warto palić, zwłaszcza w tak młodym wieku. Dlatego też wzbudzanie świadomości w osobach młodych jest bardzo ważnym krokiem, który ma wpływ na ich postawę w życiu dorosłym.

palenie szkodzi plakat

To od tego, jak zostaną ukształtowani w młodym wieku, jakie będą mieli poglądy, nawyki żywieniowe zależy ich przyszłość. Warto zatem promować takie kampanie i działania, które są skuteczne i dają ważne informacje i wytyczne młodym osobom, które nie zawsze same potrafią skutecznie odróżnić dobro od zła.