zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Duża liczba skreśleń – jaką grę wybrać?

Duża liczba skreśleń – jaką grę wybrać?

lut 14, 2017

Totalizator Sportowy oferuje obecnie dość zróżnicowane gry. Większość z nich umożliwia samodzielne podawanie numerów, wszystkie zaś mają opcję gry chybił trafił. Jedną z gier, którą cenią zwłaszcza osoby, które lubią skreślać dużą liczbę numerów na kuponie, jest gra Multi Multi. Co warto o niej wiedzieć?

 

Gra Multi Multi polega na skreśleniu na kuponie do 10 numerów. Można także zdecydować się na mniejszą liczbę skreśleń, wtedy jednak wygrana w przypadku trafienia jest niższa. Mimo to kierując się takimi wskazaniami jak tabela Multi Multi można wybrać opcję, która odpowiada najbardziej.
Oprócz standardowych wygranych możliwa jest również gra z Plusem. I w tym przypadku warto spojrzeć na tabele. Jak się bowiem okazuje, już samo trafienie ostatniej wylosowanej liczby (czyli Plusa) daje dość dużą wygraną w porównaniu ze standardową grą.
Ale nie tylko gra z Plusem daje możliwości wyższych wygranych. Zdarzają się promocje w czasie których warto jest postawić na określony zestaw liczb. W czasie trwania promocji często można oczekiwać wyższych wypłat w przypadku skreślania na przykład siedmiu numerów.