zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Kto ma szansę wygrać w totka?

Kto ma szansę wygrać w totka?

kwi 11, 2017

Każdy kto zagrał w totka, sprawdza wyniki wczorajszego lotto z nadzieją, że to właśnie jego liczby okażą się tymi szczęśliwymi, które pozwolą na wgranie głównej nagrody. W totolotku można wygrać tak pokaźne sumy, że nigdy nie brakuje osób chętnych do gry, nawet takich osób, które grają każdego dnia. Choć czasem nadzieja na wygraną może aż zdumiewać, to nie brakuje w naszym kraju osób, które już od wielu lat regularnie grają w lotto i są przekonane, że kiedyś w końcu i oni zdobędą główną nagrodę.

 

Jak pokazują wszelkie statystyki, nie ma reguły czy częściej wygrywają osoby grające regularnie, czy nawet bardzo sporadycznie. Równie często zdarza się bowiem, że wygrana przypada osobom grającym regularnie już od lat, osobom które grają w totolotka raz na jakiś czas, np. z jakiejś ważniejszej okazji jak choćby urodziny, ale są również osoby, które wygrały w totolotka przy pierwszym podejściu w swoim życiu. Warto więc sprawdzać wyniki wczorajszego lotto aby nie przegapić swojej wygranej. Nawet, jeśli gramy w totka niezwykle rzadko, koniecznie trzeba sprawdzić, czy tym razem główna wygrana nie przypadnie właśnie nam.