zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Prosty fason sukni ślubnej

Prosty fason sukni ślubnej

mar 19, 2017

Dla niektórych panien młodych wybór sukni ślubnej nie stanowi żadnego problemu, ponieważ od zawsze wiedziały o jakiej sukni marzą. Nie wszystkie przyszłe panny młode mają jednak taki komfort. Idealna suknia ślubna powinna być poszukiwana co najmniej 6 miesięcy przed planowaną uroczystością.. Najważniejszym jest, aby do salonów nie brać ze sobą zbyt dużej liczby doradców. W ostatnich czasach duża popularność zyskują proste fasony, nie robiące wrażenia swoją objętością, a zdobieniami i pięknymi dodatkami. Wybierając odpowiedni fason, najlepiej jest zwrócić się do projektanta lub pracownika salonu. Należy jednak pamiętać, iż to nasza wizja jest w tym momencie najważniejsza, a pracownik jest jedynie doradcą.
Suknie ślubne proste fasony
Prosty model sukni ślubnej jest to sukienka o spódnicy prostej, nie poszerzanej ku dołowi. W celu zapewnienia swobody ruchów powinna posiadać rozcięcie od linii kolan. Jest to idealna suknia dla kobiet wysokich, o proporcjonalnej figurze i nienagannej linii bioder. Zaszewki lub francuskie cięcia podkreślają dopasowanie sukni. Jest to idealny wybór dla miłośniczek klasycznej formy i niezobowiązującej elegancji.