zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

Jak zdać IELTS?

Jak zdać IELTS?

lip 30, 2019

Test IELTS jest jednym z najpopularniejszych sposobów na sprawdzenie znajomości języka angielskiego. Dzięki niemu będziemy mogli wyjechać na studia do Wielkiej Brytanii lub poszukać ciekawej pracy za granicą. Jak zdać taki egzamin i ile to kosztuje?

Krok pierwszy: zarejestruj się na stronie

Jeśli chcemy podejść do egzaminu IELTS musimy zacząć od rejestracji na stronie. Na tym etapie będziemy musieli wybrać rodzaj testu, który chcemy napisać i zdecydować czy chcemy do niego podejść stacjonarnie, czy przez internet. Obecnie test można napisać w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Rzeszowie i Lublinie.

Krok drugi: dokonaj płatności

Obecnie dostępne są dwa rodzaje testu IELTS: Academic i General Training. Różnią się one tym, że ten pierwszy przygotowuje nas do studiowania za granicą (na przykład w Anglii), a ten drugi do jest bardziej ogólny. Oba kosztują 790 złotych.

Krok trzeci: przygotuj się na i napisz test

Teraz pozostało nam już jedynie odpowiednio przygotować się do testu i napisać go tak dobrze, jak tylko potrafimy.