zs6zory, sp 13 żory, zs nr 6, g6

By budować bez ryzyka

By budować bez ryzyka

lut 28, 2018

Architektura, a talent

Budownictwo i architektura to od lat topowe zawody oblegane przez wiele osób szukających zarówno wysokich zarobków, jak i możliwość rozwoju swojej kreatywności. Nim jednak przejdziemy do samej pracy, na wstępie należy podkreślić, że są to zawody bardzo specjalistyczne, wymagające odpowiedniej wiedzy i wykształcenia. Nie można także zapomnieć o odrobinie talentu i odpowiedniej wizji tego co chcemy osiągnąć, lub stworzyć.

Gdzie się szkolić?

Szukając szkoły oferującej nauki architektoniczne w Łodzi warto zainteresować się ofertą Studio Szraf – kurs rysunku architektonicznego, lub firmy Szkicart, gdyż obie posiadają wysokie opinie wśród klientów/uczniów. Średnia opłata za semestr ( około 20 spotkań) wynosi około 2000 zł. Taki kurs jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z architekturą lub też przygotowujących się do egzaminu z rysunku, który jest istotną częścią procesu rekrutacji na architekturę, lub architekturę wnętrz. W efekcie zyskujemy większą szanse by dostać się na wybrane studia, lub rozwinąć swoją wiedzę z tego zakresu.